Mission Darkness
Mission Darkness TitanRF Faraday Foam Gasket
Fra 290,00 krEkskl. mva: 232,00 krEnhetspris /UtilgjengeligOffGrid
OffGrid Faradayduk - For egne prosjekter og DIY
350,00 krEkskl. mva: 280,00 krEnhetspris /UtilgjengeligMission Darkness
Mission Darkness™ TitanRF Faraday Tape – ledende tape for RF-skjerming
Fra 255,00 krEkskl. mva: 204,00 krEnhetspris /UtilgjengeligMission Darkness
Mission Darkness TitanRF Faraday Patch - Selvklebende reparasjonslapp
Fra 195,00 krEkskl. mva: 156,00 krEnhetspris /UtilgjengeligMission Darkness
Mission Darkness TitanRF Faraday Fabric
Fra 890,00 krEkskl. mva: 712,00 krEnhetspris /UtilgjengeligNitecore
Nitecore HC65 UHE - avansert hodelykt
1.499,00 krEkskl. mva: 1.199,20 krEnhetspris /UtilgjengeligMission Darkness
Mission Darkness™ NeoLok Faradaybag, med ladekabelsett
Fra 3.750,00 krEkskl. mva: 3.000,00 krEnhetspris /UtilgjengeligMission Darkness
Mission Darkness™ TitanRF™ EMF Throw Blanket (fleece/sherpa-pledd)
2.590,00 krEkskl. mva: 2.072,00 krEnhetspris /UtilgjengeligMission Darkness
Mission Darkness™ TitanRF™ Radiation Shielding Baby Blanket
1.749,00 krEkskl. mva: 1.399,20 krEnhetspris /UtilgjengeligMission Darkness
Mission Darkness EMF Blackout Beanie
1.759,00 krEkskl. mva: 1.407,20 krEnhetspris /UtilgjengeligMission Darkness
Mission Darkness EMF Blackout hat
1.759,00 krEkskl. mva: 1.407,20 krEnhetspris /UtilgjengeligMission Darkness
Mission Darkness™ TitanRF DIY Faraday Cage Kit
4.490,00 krEkskl. mva: 3.592,00 krEnhetspris /Utilgjengelig